Sposób na LOTTO – jaki jest?

sposób na lotto

Przejdź do generatora

Skoro czytasz ten tekst, to zastanawiasz się pewnie, czy istnieje coś takiego, jak sposób na LOTTO. Cóż, idealnego sposobu na tę grę liczbową na pewno nie ma. Nigdy nie będzie tak, że ktoś odkryje “magiczny” sposób jak wygrać w lotto. Jest to niemożliwe, bo LOTTO jest grą losową, opartą na rachunku prawdopodobieństwa. W związku z powyższym nawet najbardziej skomplikowane obliczenia i analizy nie pozwolą stwierdzić ze stuprocentową pewnością, że wybrane przez kogoś liczby będą trafione.

Mówi się też często, że wyniki losowania są przekłamywane, bo ekipa LOTTO ma czas na sprawdzenie które losy wygrały i takie dobranie liczb (namagnesowanie kuleczek w maszynie, przez co jedne wypadają, a drugie nie), żeby jak najwięcej zarobili i jak najmniej stracili. Cóż, nie potwierdzamy ani nie negujemy. Nie wiemy jak to z tym dokładnie jest, ale wiemy jedno – nasze oparte na rachunku prawdopodobieństwa typy często się sprawdzają i to jest fakt nie do podważenia.

Bez znaczenia, czy jesteś tutaj pierwszy raz, czy już któryś raz z rzędu, gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią o naszej stronie. Można to zrobić w zakładce “Opinie”, gdzie znajdziecie również głosy innych ludzi, opowiadające co sądzą o naszym systemie i czy faktycznie się on sprawdza. Zachęcamy do testowania, analizy i oczywiście ewentualnej pomocy i porad! Jeśli znasz się na matematyce, to chętnie podzielimy się z Tobą garścią informacji, byś mógł dołączyć do naszego niewielkiego zespołu i pomóc nam dobierać odpowiednie liczby przed każdym losowaniem LOTTO 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *