Regulamin

1. Postanowienia Ogólne

1.1. Jako “Generator liczb LOTTO” rozumie się okienko z miejscem do wpisania kodu, pod napisem “Generator liczb Lotto” na stronie Generator liczb.

1.2. Pod pojęciem “użytkownik” rozumie się osobę, która odwiedziła stronę. Nie musi być to osoba zarejestrowana na stronie.

1.3. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją naszego regulaminu.

2. Generator liczb LOTTO

2.1. Lotto-Sposob.pl pozwala użytkownikom na odblokowanie generatora liczb LOTTO poprzez wysłanie SMS’a o treści ICH.LOTTO na numer 7455. Koszt wysłania SMS’a z VAT to 4,92 zł. Dostęp do treści zawartych w generatorze jest jednorazowy, tzn. konieczne będzie wysłanie kolejnego SMS’a po odświeżeniu strony.

2.2. Generator Liczb LOTTO zawiera zbór 10 najbardziej prawdopodobnych matematycznie liczb na najbliższe losowanie LOTTO. Liczby wybiera administracja. Data ostatniej aktualizacji generatora podana jest tuż nad nim. Dodatkowo czasami dodawane są uwagi odnośnie wytypowanych liczb, informujące np. o tym, że dana liczba nie była dawno wylosowana, lub jest aktualnie “popularna”.

2.3. Administracja serwisu Lotto-Sposob.pl informuje, że wytypowane przez generator liczby nie są pewnikami, a jedynie matematycznie (z uwzględnieniem rachunku prawdopodobieństwa) wybranymi liczbami. W związku z tym nie będą rozpatrywane reklamacje mówiące o braku wygranej lub niskiej wygranej. Użytkownik wysyłając SMS’a rozumie, że wytypowane liczby mogą nie być wygrane.

2.4. W razie problemów z działaniem generatora prosimy o kontakt na kontakt@lotto-sposob.pl wraz z dokładnym opisem problemu.