Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną w LOTTO?

jak wygrać w lotto

Kto by nie chciał poznać sposobu na LOTTO i zostać milionerem? Jeśli czytasz ten tekst, to na pewno należysz do takich osób – my zresztą też 🙂 Jeśli więc chcesz się dowiedzieć czy jest jakaś metoda lub system LOTTO dzięki któremu zwiększysz swoje szanse w tej grze – czytaj dalej!

Czym jest nasz sposób na LOTTO?

Zacznijmy od początku. Jeśli jesteś na naszej stronie pierwszy raz i nie czytałeś strony głównej, to zapewne nie wiesz kim jesteśmy i co robimy. Pozwól więc, że zacytujemy:

Cześć! Jesteśmy parą przyjaciół – Marcin i Kuba. Oboje mamy po 26 lat, jesteśmy absolwentami studiów inżynierskich i magisterskich na kierunku matematyka (Politechnika Warszawska). Już na drugim roku studiów zainteresowało nas to, jak działa Lotto. Próbowaliśmy własnych sił, ale ciągle brakowało nam wiedzy. Dopiero w trakcie studiów magisterskich, z pomocą profesora, udało nam się wyłapać pewne charakterystyczne dla lotto zachowania. Późniejsze ponad 2 letnie doświadczenie oraz masa prób i błędów pozwoliły nam jeszcze lepiej zrozumieć zasady działania lotto. Teraz, razem z czytelnikami tworzymy i ulepszamy generator liczb LOTTO.
Od razu uprzedzamy – to nie jest kolejny “magiczny” sposób na to jak wygrać w LOTTO szóstkę za 1. razem. Jeśli szukasz czegoś takiego, to opuść tę stronę, bo tego Ci nie zagwarantujemy. Nasz sposób nie jest magiczny – to czysta matematyka. Odradzamy ufanie “magicznym sposobom”, ponieważ są one wielce niewiarygodne.
Myślicie, że ktoś kto odkryłby klucz do piątek i szóstek, podziełby się nim w internecie? Jeśli interesujesz się LOTTO pomóż udoskonalać nasz generator “trójek” i “czwórek”, nie wierz w bajki.

Jak na razie chyba wszystko jasne? 🙂

Czym jest nasz generator liczb LOTTO?

Nasz generator liczb LOTTO to wynik ciężkiej pracy i wielu godzin spędzonych na obliczeniach. Zapisujemy wszystkie losowania i korzystając z rachunku prawdopodobieństwa typujemy liczby na kolejne losowania. Wytypowane liczby dodajemy do generatora, do którego macie dostęp na stronie generatora liczb LOTTO. Na stronie głównej znajdziecie statystyki sprawdzalności naszych typów w ostatnich 100 losowaniach. Warto je obserwować i upewniać się, czy aktualnie mamy dobrą, czy złą passę.

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną w LOTTO?

Koniec końców przechodzimy do meritum naszej wypowiedzi. Wiecie już, że udostępniamy generator, w którym typujemy nasze liczby. Przypominamy jednak, że nie jesteśmy nieomylni i czasami może być 5 poprawnie trafionych liczb, a czasami tylko jedna lub dwie. W związku z tym gorąco zachęcamy do notowania liczb z generatora, analizowania i sprawdzania wszystkiego na własną rękę. Dzięki temu nie tylko zaczniecie dostrzegać pewne prawidłowości i zwiększycie swoje szanse, ale również bardzo nam pomożecie. Sporo osób robi już coś takiego i dzięki temu byliśmy w stanie rozszerzyć i ulepszyć algorytm naszego wybierania liczb do generatora 🙂

Podsumowując, warto mieć jakiś specjalny notes, w którym będziecie mogli notować wytypowane liczby i obok nich wygrane liczby w LOTTO. Nasze trafione typy można zaznaczać w kółeczko i sprawdzać, czy jakieś liczby często się powtarzają, itd. Gry losowe typu LOTTO mają to do siebie, że w nich niektóre liczby często “nadrabiają”. Oznacza to, że jak nie były wylosowane ani razu przez np. miesiąc-dwa, to potem o wiele częściej pojawiają się w losowaniach. Zachęcamy więc do typowania liczb, które zauważycie u nas “na fali”, czyli takie, które często się powtarzają w naszym generatorze.

4 komentarzy do “Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną w LOTTO?

  1. Spotkałam taką jedną stronkę na której obiecywali górę złota i liczby trafiające szóstkę po wysłaniu smsa. Z ciekawości (i naiwności) sprawdziłam i żadne z nich się nie potwierdziły… Co więcej, te liczby nigdy nie wygrały szóstki jeszcze. Tutaj wszystko jest wyjaśnione i uczciwie przedstawione, bardzo duży plus za to 🙂

  2. No ja właśnie zapisuję sobie wszystkie liczby, analizuję i zdarza mi wygrywać całkiem często. Polecam te metody 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *