Jak wygrywać w LOTTO?

jak wygrać w lotto

No właśnie, jak wygrać w LOTTO? Tytuł dosyć chwytliwy i nie wątpię, że skoro tu jesteś, to chcesz poznać jakiś sposób na LOTTO, albo coś w tym stylu. Mam rację? 🙂 Zacznijmy jednak od początku

Matematyczny sposób na wygrane w LOTTO

Uprzedzamy, tak jak robimy to zawsze, że nasze sposoby to czysta matematyka. Nie zajmujemy się magią, horoskopami i innymi takimi cudami 🙂 Nie możemy również zagwarantować, że traficie wygraną za pierwszym razem. Dobieramy najbardziej prawdopodobne liczby zgodnie z regułą prawdopodobieństwa i naszymi obserwacjami, ale ciągle się uczymy i z Waszą pomocą udoskonalamy generator. To m.in. dzięki Wam możemy pochwalić się takimi, a nie innymi statystykami sprawdzalności zakładów na stronie głównej. Dla przypomnienia, na 100 ostatnich zakładów nasza skuteczność w dniu opublikowania tego wpisu wynosi:

  • 78,9% dla LOTTO
  • 83,7% dla Mini LOTTO
  • 83,5% dla Multi Multi

Skuteczność w przypadku LOTTO i Mini LOTTO oznacza trafienie co najmniej trójki. Natomiast w przypadku Multi Multi – wygranie więcej niż 10 zł.

Ostrzegamy, że wszelkie strony oferujące wygrane liczby do trafienia 6 w LOTTO są zwyczajnymi oszustwami! Kto normalny, gdyby poznał sposób na LOTTO by się nim dzielił? Gdybyś wiedział jak trafiać 6-stki w LOTTO, to zdradziłbyś sekret? Po to, żeby móc podzielić się główną wygraną z innymi?

Dlatego właśnie odradzamy ufanie takim stronom. U siebie jasno mówimy i nie ukrywamy, że prawdopodobieństwo trafienia 6 lub 5 z naszymi liczbami jest minimalne. O wiele bardziej prawdopodobna jest trójka lub czwórka. Pamiętajcie, że dajemy Wam 10 liczb. To, które z nich wybierzecie zależy tylko od Was. Możecie zagrać systemem, ale jest to mało opłacalna metoda. Możecie też sami wybrać np. 3 zestawy liczb i nimi zagrać. Całkiem możliwe, że coś traficie!

One thought on “Jak wygrywać w LOTTO?

  1. Heh chciałabym wygrać w LOTTO coś więcej niz 4. Bo tylko tyle mi się udało z waszym sposobem, a gram już tydzień…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *