Jak wygrać w LOTTO?

Jeśli tu jesteś, to z pewnością chcesz się dowiedzieć jak wygrać w LOTTO, prawda? Nic dziwnego, duża ilość pieniędzy od dawna przyciąga ogromną rzeszę ludzi i nakręca wyobraźnię niejednej osoby. Pozwól, że w poniższym wpisie przedstawimy Ci czym się zajmujemy, oraz w jaki sposób mógłbyś/mogłabyś zwiększyć swoje szanse wygrania w LOTTO!

Jeśli nie masz ochoty czytać całości, to przejedź na sam dół – znajduje się tam link do naszego sposobu na LOTTO – generatora liczb! 🙂

Charakterystyka gier losowych

Jeśli powiesz komuś, że poznałeś/aś sposób na wygranie w LOTTO, to z pewnością Cię wyśmieje. Dlaczego? Bo gry losowe w stylu LOTTO, Mini LOTTO, EuroJackpot mają niezwykle niskie szanse na wygraną. Często są to tysięczne części jednego procenta! Oznacza to, że szanse masz baaaardzo bliskie zera.

Dla porównania, to tak jakbyś szedł ulicą i potknął się niechcący o kawałek złota o wymiarach ok. 10cm x 10cm x 10cm. Zdarzyło Ci się to kiedyś? Nie? To szanse na wygraną w loterii masz równie niskie. Oczywiście można te szanse znacząco zwiększyć, ale trzeba to dobrze rozegrać i wymyślić.

Jak zwiększyć szanse na wygraną w LOTTO?

No właśnie, żeby zwiększyć szanse na wygraną trzeba przede wszystkim bardzo dużo liczyć i analizować! Niektóre liczby mają tendencję do wypadania w okolicach innych, oraz do wypadania okresowego. Wszystko zamyka się w jednym słowie – rachunek prawdopodobieństwa. Miałeś to na studiach? Jeśli tak, to prawdopodobnie bardzo dobrze wiesz o co nam chodzi i zaczynasz rozumieć w jaki sposób to wszystko robimy.

Kim w ogóle jesteśmy?

Parą przyjaciół – Marcin i Kuba z tej strony, oboje w wieku 26 lat 🙂 Ukończyliśmy matematykę na Politechnice Warszawskiej ma poziomie inżynierskim i magisterskim. LOTTO interesowaliśmy się od dawna, ale dopiero na studiach bardziej zaczęliśmy zgłębiać tajemnice tej gry i zastanawiać jak wygrać w LOTTO. Wraz z naszym ulubionym profesorem sporo czasu spędziliśmy na analizie zachowań typowych dla LOTTO. Z czasem udało nam się wygrywać coraz większe kwoty, aż w końcu postanowiliśmy podzielić się tym sposobem z Wami.

Macie dwie możliwości – albo skorzystanie z gotowego generatora, albo pomoc nam w jego ulepszaniu. Jeśli znasz się na rachunku prawdopodobieństwa, to gorąco zachęcamy do współpracy. Będziemy się dzielili doświadczeniem i spostrzeżeniami, oraz razem ulepszali generator liczb udostępniany dla wszystkich 🙂

Jak wygrać w LOTTO?

Najprostszy sposób to skorzystanie z naszego generatora liczb. Dzięki niemu uzyskacie zestaw najprawdopodobniejszych z punktu widzenia prawdopodobieństwa liczb na najbliższe losowanie wraz z objaśnieniami i uwagami, że dana liczba dawno nie była wylosowana.

Jest to o tyle prosty sposób, że wystarczy wysłać SMS’a za 4 zł netto, aby otrzymać te liczby. Masz ponad 70% szans, że przy 10 losach kwota wydana na SMS zwróci Ci się ponad 300%! Brzmi dobrze, czyż nie?

Możesz zastanawiać się w jaki sposób wybieramy liczby… Jeśli tak, to już Ci przedstawiamy 🙂

Jak wygląda proces wyboru przez nas liczb?

Uwaga! Nie sprawdzamy częstotliwości wypadania liczb na oficjalnej stronie Lotto, bo mało informacji to daje. Prowadzimy analizy i statystyki na własną rękę, głównie na kartkach, flipboardzie i w excelu.

Wprowadzenie. Zauważ, że liczby wypadające w Lotto bardzo często mają sąsiedztwo. Wystarczy, że sprawdzisz kilka ostatnich wyników i na pewno to zauważysz. Dla przykładu:

Wyniki Lotto 18.04.2017: 13 16 17 29 42 45
Wyniki Lotto 20.04.2017: 4 8 15 17 27 42
Wyniki Lotto 22.04.2017: 22 33 37 38 42 45
Wyniki Lotto 02.05.2017: 7 14 15 16 19 25

Nie wszyscy to zauważają, a nawet jeśli, to często nie wiedzą co z tym zrobić. Wykorzystamy to w kroku 3 naszego doboru liczb.

Krok 1. Dzielimy liczby na kilka grup (ich ilość jest zależna od tego, czy to Lotto, Mini Lotto, czy Multi Multi). Podział jest stały, więc nie zmieniamy go co losowanie. Każda z grup jest równomiernie rozłożona w zbiorze wszystkich liczb, co zapewnia utrzymanie równowagi między każdą z nich.

Prosty przykład – mamy trzy kule: zieloną, czerwoną iniebieską. Losujemy jedną z nich, po czym odkładamy na miejsce i losujemy znowu… i tak 30 razy. Wyniki mogą być różne, możemy dostać następującą liczbę wylosowanych kul: 4, 7 i19. Natomiast gdy będziemy losowali kule w ten sposób 300 razy, to zdecydowanie o wiele bardziej prawdopodobne będą wyniki 103, 99 i 98 aniżeli 170, 57 i 73. Rozumiesz już o co nam chodzi? 🙂 Liczby dążą do równowagi, tak samo grupy liczb.

Podsumowując krok pierwszy, mamy w statystykach rozpisane grupy, oraz historię kiedy i ile liczb z danej grupy było wylosowanych. Wiemy już więc która z grup jest “w tyle” i może za niedługo “nadrabiać”. Często czekamy na momenty, w których dana grupa nie była aktywna przez np. 2 losowania. Wtedy przy każdym kolejnym pustym losowaniu mocno rośnie prawdopodobieństwo, że grupa nadrobi i co najmniej 4 liczby z niej będą wylosowane.

Krok 2. Wybieramy najczęściej wypadające liczby z grupy, która będzie “nadrabiała”. Analizujemy też kiedy liczby z danej grupy ostatnio wypadały i jaki mają cykl wypadania. Poprzez cykl mamy na myśli to, że liczby albo wypadają nieregularnie, albo mają cykl, podczas którego wypadają regularnie. Wybieramy cyfry “aktywne” i takie, które historycznie najczęściej wypadały w danej grupie po okresie bycia “w tyle”.

Krok 3. Prowadzimy również statystykę które liczby najczęściej wypadają z którymi. W związku z tym nie ograniczamy się tylko do jednej grupy liczb i dobieramy też najbardziej prawdopodobne liczby “sąsiadujące” z innych grup.

Krok 4. Na koniec sprawdzamy, które z wybranych liczb nie zostały jeszcze wylosowane w aktualnym cyklu. Za cykl przyjmujemy dowolny okres, w którym wypadną wszystkie możliwe liczby. Jeden taki cykl trwa średnio 30 losowań, aczkolwiek nie ma w tym przypadku reguły. Jeśli cykl trwa już sporo, nadajemy wybranym przez nas liczbom (jeszcze nie wylosowanym) wyższy priorytet.

Krok 5. Udostępniamy liczby na tej stronie, dodając je do generatora. Dodatkowo wpisujemy ważne uwagi, np. że jakaś cyfra nie została wylosowana w aktualnym cyklu, albo że aktualnie jest mocno aktywna i jest spora szansa na jej ponowne wylosowanie.

Uwaga! Nie możemy Ci zagwarantować, że za pierwszym razem coś trafisz. Udostępniamy liczby, którymi sami gramy, ale nie zawsze są one dobre. W rozpiętości ~10 losowań prawie zawsze wychodzimy na plus (mniejszy lub większy), ale nie oznacza to ciągłych wygranych. Jesteśmy tylko matematykami, nie magikami 🙂

Wszystko jasne?

Jeśli tak, to dziękujemy za przeczytanie wpisu. Jeśli coś jest niejasne, to zachęcamy do pisania do nas przez formularz kontaktowy dostępny na stronie! Aby przejść do generatora liczb, kliknij tutaj. Dziękujemy bardzo za uwagę i życzymy przede wszystkim wysokich wygranych w każdego typu grach losowych. Pieniądze szczęścia nie dają, ale z pewnością bardzo ułatwiają życie i pomagają lepiej się czuć.

Trzymajcie się i mamy nadzieję, że już wiecie jak wygrać w LOTTO! 🙂