Jak grać w LOTTO żeby wygrać?

jak grać w lotto żeby wygrywać

Zastanawiasz się co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na wygraną w LOTTO? Oto kilka sprawdzonych porad, które pozwolą Ci zapanować nad kapitałem i sukcesywnie go powiększać.

Postanowienia i ograniczenia czasowe

Zaczniemy od tego, że jeśli myślisz jak zwiększyć swoje szanse w LOTTO to zdecydowanie powinieneś zacząć od ustalenia ram czasowych dla Twojej gry. Nie powie Ci tego żaden magiczny sposób na wygraną w LOTTO, bo ich celem jest abyś wydał na tę grę jak najwięcej. LOTTO, jak zapewne wiesz, jest grą hazardową. Oznacza to, że o wygranej decyduje w głównej mierze los i przypadek. Bardzo ważne jest więc, aby ustalać ograniczenia czasowe dla swojej gry. Co to w praktyce oznacza? Przede wszystkim to, że dasz sobie jakiś limit gier na np. tydzień. Sugerujemy, żebyś wybrał jeden dzień w tygodniu na grę w LOTTO i się tego trzymał. Uleganie zakupowi kolejnego losu gdy tylko zobaczysz jakiś kiosk lub kolekturę mija się z celem, ponieważ przeradza się to już wtedy w uzależnienie.

Zastrzegamy, że nie mamy nic przeciwko grze w LOTTO… Ba, sami w tę grę gramy. Trzymamy się jednak pewnych reguł i się nawzajem pilnujemy. Może to brzmieć dziwnie, ale wszystko to po to, aby nasza gra była jeszcze skuteczniejsza. Uleganie emocjom i chaotyczna gra to jest dokładnie to, czego chcą organizatorzy tej loterii. Czy jest więc sens robić tak jak oni chcą? Czy sprawi to, że wygramy większe pieniądze?

Podział kapitału

Kolejna niezwykle istotna kwestia to obowiązek (czyli konieczność) podzielenia kapitału. Ustal odpowiedni % swoich zarobków, który będziesz przeznaczał na miesiąc żeby grać w LOTTO i trzymaj się tego bardzo mocno. Możesz wydać mniej, wtedy albo wydaj resztę na jakieś przyjemności, ale dodaj to do kapitału na miesiąc kolejny. Niezwykle istotne jest, by się tego trzymać i nigdy nie przekraczać. Sugerujemy, by pieniądze wydawane na LOTTO nigdy nie przekraczały 10% miesięcznego zarobku. Optymalnie jest to między 1% a 3%.

Dla przykładu, osoba zarabiająca 3000 zł miesięcznie (na czysto) będzie mogła przeznaczyć na grę między 30 a 90 zł miesięcznie. Przy tak niewielkim wkładzie i typowaniu liczb zgodnie z naszym generatorem LOTTO istnieje spore prawdopodobieństwo zwrotu tej kwoty i to z nadwyżką. Można wtedy przenieść ją na miesiąc kolejny, by jeszcze więcej zainwestować i wygrać 🙂

Zapisywanie wydatków

Ostatnia już kwestia, ale równie istotna jak obie poprzednie. Zapisuj wszystkie wydatki i wygrane w LOTTO. Sporządzisz sobie dzięki temu odpowiedni nawyk, by pilnować swoich finansów. Co więcej, będziesz w stanie oszacować ile wygrywasz, a ile przegrywasz. Czasami ma się złą passę, warto wtedy przerwać i wrócić do gry gdy już będzie lepsza.

Zapisywanie wydatków ma jeszcze jedną ogromną zaletę. Ludzie są wzrokowcami i gdy zanotujesz jakąś kwotę – dotrze do Ciebie ile to w rzeczywistości jest. Płacąc po np. 3 zł codziennie nie zdajemy sobie sprawy ile to jest, ale gdy zapiszemy to sobie od razu dociera fakt, że 3 zł codziennie przez miesiąc to aż 90 zł! Byłbyś w stanie wydać jednego dnia 90 zł na LOTTO? Podejrzewamy, że nie. Ale gdy rozkładasz tę kwotę na mniejsze, to łatwiej to akceptujesz. Dlatego tak ważne jest notowanie ile wydałeś, kiedy i na co.

 

Na dzisiaj to tyle z serii porad jak wygrywać w LOTTO. Zachęcamy do odwiedzenia naszego generatora LOTTO i ewentualnej pomocy w jego ulepszaniu 🙂

2 komentarzy do “Jak grać w LOTTO żeby wygrać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *