Generator Liczb

generator liczb lotto

Jak działa nasz generator liczb do lotto?

Brzmi to bardzo prosto, ale w rzeczywistości jest to niezwykle skomplikowany proces. Wszystkie liczby wybieramy sami i aktualizujemy co losowanie. Ta strona jest naszym oczkiem w głowie i poświęcamy jej wiele czasu. Po każdym losowaniu analizujemy liczby i dodajemy je na nowo. Generator jest rozwijany od 2014 roku m.in. dzięki 382 nadesłanym opiniom klientów!

Statystyki

Zarobione co najmniej 100 zł w ostatnich 100 losowaniach:
LOTTO – 79%
EUROJACKPOT – 81%

Kilka słów o nas

Cześć! Jesteśmy parą przyjaciół – Marcin i Kuba. Oboje mamy po 26 lat, jesteśmy absolwentami studiów inżynierskich i magisterskich na kierunku matematyka (Politechnika Warszawska). Już na drugim roku studiów zainteresowało nas to, jak działa Lotto. Próbowaliśmy własnych sił, ale ciągle brakowało nam wiedzy. Dopiero w trakcie studiów magisterskich, z pomocą profesora, udało nam się wyłapać pewne charakterystyczne dla lotto zachowania. Późniejsze ponad 2 letnie doświadczenie oraz masa prób i błędów pozwoliły nam jeszcze lepiej zrozumieć zasady działania lotto. Teraz, razem z czytelnikami tworzymy i ulepszamy generator liczb LOTTO.
Od razu uprzedzamy – to nie jest kolejny “magiczny” sposób na to jak wygrać w LOTTO szóstkę za 1. razem. Jeśli szukasz czegoś takiego, to opuść tę stronę, bo tego Ci nie zagwarantujemy. Nasz sposób nie jest magiczny – to czysta matematyka. Odradzamy ufanie “magicznym sposobom”, ponieważ są one wielce niewiarygodne.
Myślicie, że ktoś kto odkryłby klucz do piątek i szóstek, podziełby się nim w internecie? Jeśli interesujesz się LOTTO pomóż udoskonalać nasz generator “trójek” i “czwórek”, nie wierz w bajki.

Jak wygląda proces wyboru przez nas liczb?

Uwaga! Nie sprawdzamy częstotliwości wypadania liczb na oficjalnej stronie Lotto, bo mało informacji to daje. Prowadzimy analizy i statystyki na własną rękę, głównie na kartkach, flipcharcie i w excelu.

Wprowadzenie. Zauważ, że liczby wypadające w Lotto bardzo często mają sąsiedztwo. Wystarczy, że sprawdzisz kilka ostatnich wyników i na pewno to zauważysz. Dla przykładu:

Wyniki Lotto 18.04.2017: 13 16 17 29 42 45
Wyniki Lotto 20.04.2017: 4 8 15 17 27 42
Wyniki Lotto 22.04.2017: 22 33 37 38 42 45
Wyniki Lotto 02.05.2017: 7 14 15 16 19 25

Nie wszyscy to zauważają, a nawet jeśli, to często nie wiedzą co z tym zrobić. Wykorzystamy to w kroku 3 naszego doboru liczb.

Krok 1. Dzielimy liczby na kilka grup (ich ilość jest zależna od tego, czy to Lotto, Mini Lotto, czy Multi Multi). Podział jest stały, więc nie zmieniamy go co losowanie. Każda z grup jest równomiernie rozłożona w zbiorze wszystkich liczb, co zapewnia utrzymanie równowagi między każdą z nich.

Prosty przykład – mamy trzy kule: zieloną, czerwoną i niebieską. Losujemy jedną z nich, po czym odkładamy na miejsce i losujemy znowu… i tak 30 razy. Wyniki mogą być różne, możemy dostać następującą liczbę wylosowanych kul: 4, i 19. Natomiast gdy będziemy losowali kule w ten sposób 300 razy, to zdecydowanie o wiele bardziej prawdopodobne będą wyniki 103, 99 i 98 aniżeli 170, 57 i 73. Rozumiesz już o co nam chodzi? 🙂 Liczby dążą do równowagi, tak samo grupy liczb.

Podsumowując krok pierwszy, mamy w statystykach rozpisane grupy, oraz historię kiedy i ile liczb z danej grupy było wylosowanych. Wiemy już więc która z grup jest “w tyle” i może za niedługo “nadrabiać”. Często czekamy na momenty, w których dana grupa nie była aktywna przez np. 2 losowania. Wtedy przy każdym kolejnym pustym losowaniu mocno rośnie prawdopodobieństwo, że grupa nadrobi i co najmniej 4 liczby z niej będą wylosowane.

Krok 2. Wybieramy najczęściej wypadające liczby z grupy, która będzie “nadrabiała”. Analizujemy też kiedy liczby z danej grupy ostatnio wypadały i jaki mają cykl wypadania. Poprzez cykl mamy na myśli to, że liczby albo wypadają nieregularnie, albo mają cykl, podczas którego wypadają regularnie. Wybieramy cyfry “aktywne” i takie, które historycznie najczęściej wypadały w danej grupie po okresie bycia “w tyle”.

Krok 3. Prowadzimy również statystykę które liczby najczęściej wypadają z którymi. W związku z tym nie ograniczamy się tylko do jednej grupy liczb i dobieramy też najbardziej prawdopodobne liczby “sąsiadujące” z innych grup.

Krok 4Na koniec sprawdzamy, które z wybranych liczb nie zostały jeszcze wylosowane w aktualnym cyklu. Za cykl przyjmujemy dowolny okres, w którym wypadną wszystkie możliwe liczby. Jeden taki cykl trwa średnio 30 losowań, aczkolwiek nie ma w tym przypadku reguły. Jeśli cykl trwa już sporo, nadajemy wybranym przez nas liczbom (jeszcze nie wylosowanym) wyższy priorytet.

Krok 5. Udostępniamy liczby na tej stronie, dodając je do generatora. Dodatkowo wpisujemy ważne uwagi, np. że jakaś cyfra nie została wylosowana w aktualnym cyklu, albo że aktualnie jest mocno aktywna i jest spora szansa na jej ponowne wylosowanie.

Uwaga! Nie możemy Ci zagwarantować, że za pierwszym razem coś trafisz. Udostępniamy liczby, którymi sami gramy, ale nie zawsze są one dobre. W rozpiętości ~10 losowań prawie zawsze wychodzimy na plus (mniejszy lub większy), ale nie oznacza to ciągłych wygranych. Jesteśmy tylko matematykami, nie magikami 🙂


GENERATOR LICZB LOTTO

Ostatnia aktualizacja: 
Liczby gotowe na losowanie w dniu: 


Przypominamy, że po odświeżeniu strony, zawartość okienka zniknie i konieczne będzie wysłanie kolejnego SMS’a! W związku z tym sugerujemy przepisanie liczb i analizy na kartkę.

 


GENERATOR LICZB MINI LOTTO

[Okienko generatora jest aktualnie w trakcie przygotowań, zapraszamy wkrótce! 🙂 ]

 


GENERATOR LICZB MULTI MULTI
Tylko losowania o 21:40!

[Okienko generatora jest aktualnie w trakcie przygotowań, zapraszamy wkrótce! 🙂 ]

 


GENERATOR LICZB EUROJACKPOT

Liczby gotowe na losowanie w dniu: 

Przypominamy, że po odświeżeniu strony, zawartość okienka zniknie i konieczne będzie wysłanie kolejnego SMS’a! W związku z tym sugerujemy przepisanie liczb i analizy na kartkę.