generator liczb lotto

Poznaj nasz sposób na wygraną w

Pewnie teraz nam nie wierzysz i całkowicie to rozumiemy. Pozwól jednak, że przedstawimy Ci pokrótce nasz sposób, opinie innych i statystyki, a wtedy ponownie ocenisz, czy jest to wiarygodne. Zaczynamy?

Czy mamy "magiczny sposób" na wygranie w Lotto?

NIE! To nie jest kolejny “magiczny” sposób na to jak wygrać w LOTTO szóstkę za 1. razem. Jeśli szukasz czegoś takiego, to opuść tę stronę, bo tego Ci nie zagwarantujemy. Nasz sposób nie jest magiczny – to czysta matematyka. Odradzamy ufanie “magicznym sposobom”, ponieważ są one wielce niewiarygodne.

Jak prezentują się nasze statystyki?

Statystyki z dnia . Aby zobaczyć aktualne, odśwież stronę.

Użyć generatora w przeciągu ostatnich 15 minut:
14
Szacowana szansa na wygraną w Lotto (minimum trójka):
84.91%

Jak działa nasz sposób?

Wprowadzenie. Zauważ, że liczby wypadające w Lotto bardzo często mają sąsiedztwo. Wystarczy, że sprawdzisz kilka ostatnich wyników i na pewno to zauważysz. Dla przykładu:

Wyniki Lotto 18.04.2017: 13 16 17 29 42 45
Wyniki Lotto 20.04.2017: 4 8 15 17 27 42
Wyniki Lotto 22.04.2017: 22 33 37 38 42 45
Wyniki Lotto 02.05.2017: 7 14 15 16 19 25

Nie wszyscy to zauważają, a nawet jeśli, to często nie wiedzą co z tym zrobić. Wykorzystamy to w kroku 3 naszego doboru liczb.

Krok 1. Dzielimy liczby na kilka grup (ich ilość jest zależna od tego, czy to Lotto, Mini Lotto, czy Multi Multi). Podział jest stały, więc nie zmieniamy go co losowanie. Każda z grup jest równomiernie rozłożona w zbiorze wszystkich liczb, co zapewnia utrzymanie równowagi między każdą z nich.

Prosty przykład – mamy trzy kule: zieloną, czerwoną i niebieską. Losujemy jedną z nich, po czym odkładamy na miejsce i losujemy znowu… i tak 30 razy. Wyniki mogą być różne, możemy dostać następującą liczbę wylosowanych kul: 4, 7 i 19. Natomiast gdy będziemy losowali kule w ten sposób 300 razy, to zdecydowanie o wiele bardziej prawdopodobne będą wyniki 103, 99 i 98 aniżeli 170, 57 i 73. Rozumiesz już o co nam chodzi? 🙂 Liczby dążą do równowagi, tak samo grupy liczb.

Podsumowując krok pierwszy, mamy w statystykach rozpisane grupy, oraz historię kiedy i ile liczb z danej grupy było wylosowanych. Wiemy już więc która z grup jest “w tyle” i może za niedługo “nadrabiać”. Często czekamy na momenty, w których dana grupa nie była aktywna przez np. 2 losowania. Wtedy przy każdym kolejnym pustym losowaniu mocno rośnie prawdopodobieństwo, że grupa nadrobi i co najmniej 4 liczby z niej będą wylosowane.

Krok 2. Wybieramy najczęściej wypadające liczby z grupy, która będzie “nadrabiała”. Analizujemy też kiedy liczby z danej grupy ostatnio wypadały i jaki mają cykl wypadania. Poprzez cykl mamy na myśli to, że liczby albo wypadają nieregularnie, albo mają cykl, podczas którego wypadają regularnie. Wybieramy cyfry “aktywne” i takie, które historycznie najczęściej wypadały w danej grupie po okresie bycia “w tyle”.

Krok 3. Prowadzimy również statystykę które liczby najczęściej wypadają z którymi. W związku z tym nie ograniczamy się tylko do jednej grupy liczb i dobieramy też najbardziej prawdopodobne liczby “sąsiadujące” z innych grup.

Krok 4. Na koniec sprawdzamy, które z wybranych liczb nie zostały jeszcze wylosowane w aktualnym cyklu. Za cykl przyjmujemy dowolny okres, w którym wypadną wszystkie możliwe liczby. Jeden taki cykl trwa średnio 30 losowań, aczkolwiek nie ma w tym przypadku reguły. Jeśli cykl trwa już sporo, nadajemy wybranym przez nas liczbom (jeszcze nie wylosowanym) wyższy priorytet.

Krok 5. Udostępniamy liczby na tej stronie, dodając je do generatora. Dodatkowo wpisujemy ważne uwagi, np. że jakaś cyfra nie została wylosowana w aktualnym cyklu, albo że aktualnie jest mocno aktywna i jest spora szansa na jej ponowne wylosowanie.

Co mówią o nas inni?

Marta Górczewska
Marta Górczewska@martagggs
Nie wierzyłam, póki nie stwierdziłam, że co mi szkodzi te kilka złotych. No i za pierwszym razem trafiłam czwórkę! Za drugim niestety nic mi nie wpadło, ale nie zamierzam się poddawać 🙂
Marcingorc33
Marcingorc33@marcingorc33
2x “TRÓJKA” na 5 losów! Szacun za typy! Wydałem 15zł, dostałem 48zł – mam nadzieję, że to się utrzyma! Gram z Wami nadal!
Krystian
Krystian@krystian98
Zaczne od tego ze podszedlem do waszego sposobu bardzo niezdecydowanie. Widzialem juz pare stron, ktore rzekomo daja wygrane numery i to za sms za 4zl xD Nie ukrywam ze sie troche wahalem ale jednak sprobowalem zaryzykowac i prosze, trafiona trojka za pierwszym razem! Jak tak dalej bedzie to wisze wam piwko bo tez mieszkam w Warszawie 🙂
Previous
Next

generator liczb Lotto

Ostatnia aktualizacja: 
Liczby gotowe na losowanie w dniu: 


Przypominamy, że po odświeżeniu strony, zawartość okienka zniknie i konieczne będzie wysłanie kolejnego SMS'a! W związku z tym sugerujemy przepisanie liczb i analizy na kartkę.

 

GENERATOR LICZB MINI LOTTO

[Okienko generatora jest aktualnie w trakcie przygotowań, zapraszamy wkrótce! 🙂 ]

 

GENERATOR LICZB MULTI MULTI Tylko losowania o 21:40!

[Okienko generatora jest aktualnie w trakcie przygotowań, zapraszamy wkrótce! 🙂 ]

 

GENERATOR LICZB EUROJACKPOT

Liczby gotowe na losowanie w dniu: 


Przypominamy, że po odświeżeniu strony, zawartość okienka zniknie i konieczne będzie wysłanie kolejnego SMS'a! W związku z tym sugerujemy przepisanie liczb i analizy na kartkę.