Dlaczego warto wybrać Lottoland?

Dlaczego warto wybrać Lottoland

Cześć! Sporo osób może się zastanawiać czym jest Lottoland i dlaczego to z niego korzystamy, by grać w Lotto. W tym właśnie wpisie przybliżymy Wam zasadę działania tego serwisu i wyjaśnimy, dlaczego warto go wybrać, by grać (i wygrywać 🙂 ) w Lotto.

Czym jest Lottoland?

Lottoland to strona internetowa, za pomocą której możecie grać w najpopularniejsze na świecie gry lotto. Są wśród nich takie gry, jak EuroMillions, EuroJackpot, MegaMillions, czy PowerBall. Z polskich dostępne są: LottoMini Lotto oraz Multi Multi. Strona jest oczywiście dostępna w polskiej wersji językowej. Niewątpliwie największą z jej zalet jest to, że można zawierać zakłady lotto nie ruszając się ze swojego domu. Chcesz kupić 100 losów, albo zagrać systemem? Nie ma problemu! Mają nawet możliwość odnawiania tych samych losów, bądź gry tymi samymi liczbami do momentu padnięcia głównej wygranej. Możesz również wybrać liczby i ustawić, żeby gra zaczęła się dopiero po przekroczeniu wartości głównej wygranej np. 20 000 000 zł.

Na jakiej zasadzie to działa?

Uprzedzamy, że są to nasze osobiste przemyślenia i niekoniecznie musi tak być 🙂

Na polskiej stronie Lotto widnieje w stopce zapis, że można zawierać zakłady tylko w punktach lotto. Oraz, że nie współpracują z żadną z firm, która oferuje gry i loterie w internecie. W związku z tym podejrzewamy, że Lottoland wykorzystuje jedynie polskie loterie lotto do tego, aby przyciągnąć klientów do siebie. W rzeczywistości nie zawierają tych zakładów z totalizatorem sportowym, więc opłata za losy trafia do nich. Tym samym, gdy ktoś wygra, wypłacają wygraną z własnych pieniędzy. Jest to bardzo sprytne i jednocześnie mądre podejście. Skoro Totalizatorowi Sportowemu opłaca się organizowanie gier losowych, to tak samo (a może nawet bardziej) opłaca się to dla Lottoland.

Części z Was może się nasuwać pytanie, czy Lottoland jest wypłacalny. Z ręką na sercu możemy powiedzieć, że jak najbardziej. Nie robią z wypłatami żadnych problemów i trafiają one szybko na konto bankowe. Jedyne ich wymaganie, to aby wysłać im skan dowodu osobistego (wystarczy Wasze zdjęcie, imię i nazwisko – reszta może być zakryta).

Podsumowanie

Lottoland to:

 • Możliwość zawierania zakładów w domu
 • Aplikacja dostępna na telefony (również można przez nią grać)
 • Możliwość grania systemem
 • Wiele opcji wyboru momentu wejścia w grę
 • Prostota obsługi i intuicyjny interface
 • Polskiezagraniczne loterie
 • Podświetlają się wygrane liczby, więc nie trzeba sprawdzać każdego kuponu po kolei
 • Wygrana jest automatycznie dodawana do salda konta (+ możliwość włączenia powiadomień o wygranych)
 • Możliwość grania w syndykatach (grupowych zakładach)
 • Gwarancja wypłacalności

U nas Lottoland sprawdza się bardzo dobrze. Jednakże w związku z niektórymi opiniami w internecie, że są problemy z wypłatą, zachęcamy jedynie do przetestowania. Jeśli wszystko będzie w porządku – czemu by tam nie zostać? Dzięki temu będzie Wam o wiele łatwiej testować nasze liczby i zgarniać wygrane 🙂 Oczywiście w razie pytań bardzo chętnie pomożemy. Dajcie również znać jak Wasze “przygody” z tym serwisem!

5 komentarzy do “Dlaczego warto wybrać Lottoland?

 1. też mi się zdarza grać w lottoland i też jest spoko całkiem. Ułatwia życie 😛 chociaż ostatnio chodzę głównie do kolektur, bo akurat mam po drodze ze szkoły

 2. korzystam prawie miesiąc, mam już ponad tysiąc zł na koncie wygranych, z czego wypłaciłem ok 600 zł. Żadnych problemów nie robili, oprócz obowiązkowego skanu dowodu osobistego :/

 3. gram czesto przez lottoland razem ze starszym bratem i faktycznie wyplacaja. swietne ulatwienie i bardzo polecam 🙂 jedyna wada, to ze wycofali zdrapki, ktore byly i dawaly sporo wygrac 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *